Telefon: 284 080 247 - 8 | E-mail: jar@stellatravel.cz
Jsme pojištěni u UNIQA

Expedice - Jihoafrická republika - JAR


Pro ty, kteří zbožňují zábavu, dobrodružství a rádi se seznámí s příjemnou skupinou stejně založených lidí, jsou připraveny expediční cesty. Ti, jenž vyžadují větší pohodlí si mohou vybrat ubytování v hotelích, lodge nebo chatkách, pro bližší kontakt s přírodou je však mnohem příhodnější postavit si stan v kempu, které svou vybaveností splní i náročnější podmínky cestovatelů.

Plánujete-li ale cestu jako rodina (minimálně čtyřčlenná), možná si vyberete raději expedici rodinnou.

Doprava během expedice je zajišťována vozy , tzv. traky, s kapacitou maximálně 20 osob. Poskytují nejenom komfort, ale i bezpečnost. Používané značky jsou Mercedes-Benz nebo MAN a mají jednotný design. Kromě osob a jejich bagáže se v nich přepravuje pitná voda, potraviny, kempové vybavení a plně vybavená kuchyně. Samozřejmostí je i lékárnička, náhradní díly a nářadí pro případ poruchy auta.

Pohodlí je zajištěno značným prostorem pro nohy a dokonalý výhled zaručují velká okna, která se dají otevřít a tím Vám poskytnou dokonalý pocit volnosti.

Po celou dobu expedice jsou klientům zajištěny čerstvé potraviny a samozřejmě i místní speciality zemí, kterými projíždíte. Vařit bude Váš vedoucí expedice, ale předpokládá se výpomoc ze strany klientů (střídá se vždy jedna dvojice z osádky vozu). Tato výpomoc ale není povinná a záleží pouze na Vašem rozhodnutí. Během expedice se čerstvé potraviny doplňují po cestě. Vaří se plynových vařičích, popř. v kempech na otevřeném ohni.
Z nepřeberného množství v nabídce expedičních cest si určitě vybere každý, stejně tak i co se týče termínů odjezdů - ty jsou celoročně každý den. V ČR zastupujeme několik expedičních společností, díky čemuž lze porovnávat i možnosti různých organizací a pakliže budete potřebovat pomoci, rádi poradíme a podáme veškeré informace týkající se těchto expedic. 

Kontaktujte nás pro více informací.