Telefon: 284 080 247 - 8 | E-mail: jar@stellatravel.cz
Jsme pojištěni u UNIQA

Jihoafrická republika - JAR

Vážení přátelé,


 

Naše společnost se specializuje již více než 10 let na oblast Jižní a Východní Afriky, zejména na Jihoafrickou republiku. Mezi naše aktivity patří zejména pořádání incentivní a konferenční turistiky pro renomované společnosti, zájezdy na míru podle požadavků a možností klienta, klasické okruhy, expedice a cesty se speciálními zájmy. Zastupujeme v ČR více jak 25 cestovních kanceláří z celé Jihoafrické republiky, Keni, Tanzanie a dalších zemí, proto jsme schopni Vám nabídnout vše, co mohou tyto destinace poskytnout. Naše cestovní kancelář ukázala Afriku již stovkám klientů. Od skal mysu Dobré naděje až po zasněžené hřebeny Atlasu.
Jako jediná cestovní kancelář v ČR se specializujeme výhradně na "černý kontinent".

Naši klienti si mohou být jisti, že jim nabídneme pouze osvědčené a osobně vyzkoušené lokality, ubytovací zařízení a aktivity. Říká se, že kdo jednou navštivil Afriku, opět se tam vrátí. Ano, můžeme potvrdit, že to tak skutečně je.
Tento kontinent, každý jeho kout, si takřka každý zamiluje a když se vrátí ze své první cesty po Africe, zjistí, že by chtěl víc. Více času, více míst, prostě více Afriky.
Naše společnost se proto specializuje především na zájezdy na míru - vy sami rozhodujete, kdy, na jak dlouho, jakým typem dopravy a jaká místa chcete navštívit!

Chcete pěšky dojít na mys Dobré naděje ?
Proletět se balónem nad Krugerovým národním parkem či kráterem Ngorongoro ?
Doplout plachetnicí na ostrov koření - Zanzibar ?
Sjet Dunu 22 na snowboardu ?
Nebo cokoliv jiného ?
Neváhejte popustit uzdu své fantazie a dejte nám o Vaší vizi vědět. Pokud to bude jen trochu možné, splníme ji. Od výletu pod stan až po luxusní pobyt v soukromých přírodních rezervacích - nic není nemožné. Stále váháte ? Máte z Afriky obavy ? Rádi Vám poskytneme i aktuální informace z afrických zemí, poradíme Vám ohledně bezpečnosti, nutnosti očkování a podobných praktických záležitostech spojených s cestou do Afriky.

Za CK Stella Travel Vás srdečně zdraví a na brzké setkání se těší

Lidmila Stellová